Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Brokolici prášek

Brokolici prášek

Brokolice je druh zeleniny obsahují bohaté živiny a dnes je populární. To poskytuje nejen lidské tělo s mnoho živin, ale pomůže nám k boji proti rakovině.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních Čína brokolice prášek výrobců a dodavatelů, s profesionální výroby, jsme schopni vám nabídnout čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikovaný brokolice prášek, ječmen výhody s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.


   
Funkce:
1. jako preferovaný potravin může brokolice velkým přínosem lidské tělo. Je bohatý na vysoce kvalitní bílkoviny a mnoho stopových minerálních prvků jako vitamín, vápník, železo a zinek atd., je velmi vysoký obsah vitaminu C a je dobrá pro lidské tělo, karoten v brokolice může také přispět k podpoře trávení.


2. Kromě toho obsahuje hodně vlákniny, sacharidů, kyselina listová a aminokyselin, takže je plná živin.


3. potenciální protinádorové funkci brokolice byl potvrzen po celém světě. Uvádí se, že přírodní chemické prvky v brokolice může pomoci obnovit DNA v buňkách a zastavit jeho transformaci na rakovinu.

Hot Tags: brokolici prášek, ječmen výhody, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, nákup, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, certifikované GMP, košer certifikát ISO certifikovaný, 100 % přírodní, továrna dodávek, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace