Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Celer šťávy prášek

Celer šťávy prášek

Celer prášek je vyroben z přírodních organických celer, bohaté na velké množství živin. Sacharidů a bílkovin. Kromě toho prášku celer má lákavé aroma, zvýšení chuti k jídlu a pomáhají trávení.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních Čína celer prášek výrobců a dodavatelů, s profesionální výroby, jsme schopni vám nabídnout čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikovaný celer prášek s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.

Funkce:
1. celer prášek obsahuje bazénových komponenty, originál hypertenze, Gestační hypertenze a menopauzální hypertenzní je zřejmá.


2. celer je high vlákno potraviny, které po střevní zažívání lignin nebo střevní lipidů látky, látka je antioxidant, který může bránit střevní bakterie produkují karcinogenní při vysokých koncentracích. Tedy celer prášek zabránit zácpa a proti rakovině


3. celer prášek obsahuje vysoké železo, které mohou vláčné ztráty menstruační krve žen, brání světle a suchá kůže, také oči jiskru a vlasy černé.


4. celer prášek obsahuje také základní součásti, které mohou lidé emocionální stabilitu, eliminovat podrážděnost

Hot Tags: celer prášek, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, nákup, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, GMP certifikovaný, certifikovaný Kosher, ISO certifikovaný, 100 % přírodní, továrna dodávky, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace