Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Ganoderma Lucidum Extract

Ganoderma Lucidum Extract

Ganoderma Lucidum má velmi vysokou lékařskou hodnotu s účinky doplňování qi a uklidňuje nervy. Je to více než dva tisíce let lékařské hodnoty v čínské historie. To má účinek v léčbě neurastenie, hyperlipidémie a hepatitida. Nejvýznamnějším efektem je, že může vyléčit cukrovku.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních výrobců extraktu Ganodermy lucidum Číny a dodavatelů, s profesionální závod, jsme schopni vám nabídnout čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikovaný ganoderma lucidum extract s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.

Základní informace:
Latinský název: Ganoderma Lucidum (Leyss.: Fr.) Karst.

Část: ovoce
Specifikace: 50 % polysacharidů
Vzhled: Tmavě hnědý prášek
CAS-ČÍSLO: NA
Zkušební metoda: Působením UV
Molekulární vzorec: NA
Molekulová hmotnost: NA


O Ganoderma Lucidum:
Ganoderma Lucidum má velmi vysokou lékařskou hodnotu s účinky doplňování qi a uklidňuje nervy. Je to více než dva tisíce let lékařské hodnoty v čínské historie.
To má efekt v léčení neurasth
sko, hyperlipidémie a hepatitidy.
Nejvýznamnějším efektem je, že může vyléčit cukrovku.


Funkce a jejich aplikace:
1. Ganoderma Lucidum Extract je dobré vzdorovat stárnutí, revmatismu a alergii.
2. Ganoderma Lucidum Extract může zlepšit mikrocirkulaci, podporu spánku, zvýšení syntézy bílkovin a zvýšení krevního tlaku, krevních tuků a cukru v krvi.
3. Ganoderma Lucidum Extract mohou omezit šíření lidské rakoviny jater, rakovinu žaludku člověka, lidské galactophore rakoviny, lidské leukémie a lidské cervikální karcinom buňky.
Aplikace: zdravotní péče produkty; Jídlo.

Hot Tags: Ganoderma lucidum extract, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, koupit, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, GMP certifikát, košer certifikát, certifikáty, ISO 100 % přírodní, továrna nabídky, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace