Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Česnek prášek

Česnek prášek

Česnek prášek je z fresh、natural a česnek znečištění free produktů. Sušení česnek a mletý do prášku. Česnek prášek může nahradit použití čerstvého česneku a je to populární koření pro jeho jedinečnou chuť. Kromě toho česnek prášek má silné baktericidní účinek, to může účinně omezit škodlivé bakterie jako je e. coli, salmonely a tak dále.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních Čína česnek prášek výrobců a dodavatelů, s profesionální výroby, jsme schopni vám nabídnout čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikovaný česnek prášek, česnek rukavice s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.

Funkce:
1. česnek prášku je širokospektré efektivní protizánětlivé sterilizace fungovat, převzít iniciativu a upravte imunitního systém, může zabránit onemocnění, prevenci infekce v ráně, mají také dobré zacházení s nemocí a repelent.


2. česnek prášek má vynikající příchuti, a je to jeden z phagostimulants bezpečné a vysoce efektivní.


3. česnek prášek může regulovat metabolismus těla, inhibují e. coli, salmonely a dalších škodlivých bakterií růstu a reprodukci. Mít také dobrý vliv na léčbu nemocí dýchacího ústrojí, trávicího a jeho komplikací.


4. česnek prášek může také podporovat krevní oběh, snížit přetížení.

Hot Tags: česnekové koření, česnek rukavice, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, nákup, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, certifikované GMP, košer certifikát ISO certifikovaný, 100 % přírodní, továrna dodávek, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace