Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Extrakt z granátového jablka

Extrakt z granátového jablka

Granátové jablko je původně pěstována v Indii a nyní je ve většině oblastí Číny. Obsahuje mnoho potravy jako jsou vitamín C, což je 4 krát vyšší než jabloní a hrušní. Je to druh ovocných stromů a jeho plody jsou jedlé, sušené ovoce lze použít k potlačení procesu stárnutí kůže. Granátová jablka extrakt obsahuje polyfenoly, antokyanů, ellagová kyselina, jsou silné abtioxidant a efektivní vymazat volné radikály, takže je dobré se zpomalit stárnutí kůže.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních Čína granátové jablko extrakt výrobců a dodavatelů, s profesionální výroby, jsme schopni vám nabídnout, čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikované Damiana, přínosy granátového jablka, šťávu z granátového jablka s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.


Základní informace:
Latinský název: Punica Granatum.L
Část: ovoce
Specifikace: 40 % - 90 % EllagicAcid; polyfenoů 10 % - 70 %; 30 % - 40 % Punicalagins
Vzhled: Světle růžová
CAS-ČÍSLO: NA
Zkušební metoda: Metodou HPLC; Vlivem UV záření; HPLC
Molekulární vzorec: NA
Molekulová hmotnost: NA


Granátové jablko ovoce:
Granátové jablko je původně pěstována v Indii a nyní je ve většině oblastí Číny. Obsahuje mnoho potravy jako jsou vitamín C, což je 4 krát vyšší než jabloní a hrušní.
Je to druh ovocných stromů a jeho plody jsou jedlé, sušené ovoce lze použít k potlačení procesu stárnutí kůže.
Granátová jablka extrakt obsahuje polyfenoly, antokyanů, ellagová kyselina, jsou silně abtioxidant a efektivní vymazat volné radikály, takže je dobré se zpomalit stárnutí kůže.


Funkce a aplikace:
1. granátové jablko extrakt může zpomalit proces stárnutí kůže.
2. granátové jablko extrakt má účinky tonikum plic, tlustého střeva a ledvin.
3. granátové jablko obsahuje výživa vitamín C, jemné bílkovin, organických kyselin a cukru co může poskytovat energii a teplo pro naše tělo.
4. granátové jablko může eliminovat menopauzální potíže pro ženy.
Aplikace: Potraviny; Zdravotnické výrobky

Hot Tags: extrakt z granátového jablka, přínosy granátového jablka, šťávu z granátového jablka, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, koupit, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, GMP certifikovaný, certifikovaný Kosher, ISO certifikovaný, 100 % přírodní, továrna dodávky, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace