Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Rakytníkový extrakt

Rakytníkový extrakt

Rakytníková je druh listnatých stromů nebo keřů, které mají silné trny. Je to především zasadil v naší severní Číny, severozápadní Číny, čchuan a Tibetu. Plody rakytníkovou je druh bylinný lék, který obsahuje nejvíce přírodní vitamín druhů na světě. Má vysokou hodnotu na léky a jídlo. Plody rakytníkovou se používá hlavně v léčbě nemocí jako je cough、indigestion、bruises a amenorea. To také pomoci ke zlepšení tělesné imunity, proti stárnutí, proti rakovině a tak dále.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních výrobců Čína Rakytníkový extrakt a dodavatelů, s profesionální závod, jsme schopni vám nabídnout čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikovaný Rakytníkový extrakt, Rakytníkový dávky, rakytníku s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.

Základní informace:
Latinský název: Hippophae rhamnoides Linn

Část: ovoce
Specifikace: 10 % - 30 %
Vzhled: žlutá hnědá jemný prášek
CAS-ČÍSLO: NA
Zkušební metoda: O UV
Molekulární vzorec: NA
Molekulová hmotnost: NA


O rakytníkovou:
Rakytníková je druh listnatých stromů nebo keřů, které mají silné trny. Je to především zasadil v naší severní Číny, severozápadní Číny, čchuan a Tibetu.
Plody rakytníkovou je druh bylinný lék, který obsahuje nejvíce přírodní vitamín druhů na světě. Má vysokou hodnotu na léky a jídlo.
Plody rakytníkovou se používá hlavně v léčbě nemocí jako je cough、indigestion、bruises a amenorea. To také pomoci ke zlepšení tělesné imunity, proti stárnutí, proti rakovině a tak dále.


Funkce a aplikace:
1. má velkou funkci potlačení působení rakovinných buněk přímo a blokování karcinogenní faktory.
2. je bohaté na vitamín C a má velkou funkci na léčbu kašle a zažívací potíže.
3. může zlepšit imunitu organizmu a je to také dobré pro zacházení s? cerebrovaskulární onemocnění a amenorea.
Aplikace:
1. syrové rostlinné listy a plody mohou být použity jako krmivo pro zvířata.
2. extrakt se používá v kapsle, tablety a mast.

Hot Tags: Rakytníkový extrakt, Rakytníkový výhody, rakytníku, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, nákup, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, GMP certifikovaný, certifikovaný Kosher, ISO certifikovaný, 100 % přírodní, továrna dodávky, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace