Kategorie
Kontaktujte nás

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Fax: + 86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adresa: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, vysoce TechZone, Xi'an, 710065, Šen-si, Čína

Tribulus Terrestris extrakt

Tribulus Terrestris extrakt

Tribulus Terrestris je především vysázeny v mírném pásmu po celém světě. Jeho ' ovoce se široce používá v medicíně, jeho ' stonek a listy jsou účinné při léčbě svědění cutanea, jeho semen se používá k vymačkávání ropy a jejích vláken stonku kryt lze použít k výrobě papíru. Tribulus terrestris prášek je vyroben z ovoce tribulus terrestris, který je bohatý na tiliroside, kaempferol, quercetin, vitamín C a diosgenin atd. Tribulus terrestris prášek je stále více populární s jeho různých funkcí, je široce používán v udržování zdravé a léčení chorob.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp je jedním z předních Čína tribulus terrestris extrakt výrobců a dodavatelů, s profesionální závod, jsme schopni vám nabídnout čistě přírodní, 100 % přírodní, organické, GMP certifikát, košer certifikát a ISO certifikovaný tribulus terrestris extrakt, bulharský tribulus s nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vítejte na nákup prodej levné, horké a továrna dodávat produkty od nás.


Základní informace:

Latinský název: Tribulus terrestris L.
Část: ovoce
Specifikace: 40 %, 60 %, 90 % celkového saponiny
Vzhled: Světle žlutý jemný prášek
CAS-ČÍSLO: 55056-80-9
Zkušební metoda: Působením UV
Molekulární vzorec: C25H22O10
Molekulová hmotnost: 482


O Tribulus Terrestris:
Tribulus Terrestris je především vysázeny v mírném pásmu po celém světě. Jeho ' ovoce se široce používá v medicíně, jeho ' stonek a listy jsou účinné při léčbě svědění cutanea, jeho semen se používá k vymačkávání ropy a jejích vláken stonku kryt lze použít k výrobě papíru.
Tribulus terrestris prášek je vyroben z ovoce tribulus terrestris, který je bohatý na tiliroside, kaempferol, quercetin, vitamín C a diosgenin atd.
Tribulus terrestris prášek je stále více populární s jeho různých funkcí, je široce používán v udržování zdravé a léčení chorob.


Funkce:
1. používá se ke zmírnění bolesti hlavy, závratě, bolesti žeber a bolesti prsou.
2. slouží k pohodlí játra a snížit doutnající, oživí krevní oběh, zlepšuje zrak a zmírnění svědění.
3. používá se k pomoci stimulovat energii a posílení kostí a svalů.


Aplikace:
1. to se používá v medicíně k léčbě myospasm a angina pectoris.
2. je použit ve snižování cholesterolu v krvi a zmírňuje kalkul a léčení močového systému.
3. to se také používá v medicíně k léčbě svědění a tvrdohlavý dermatitida.

Hot Tags: Tribulus terrestris extrakt, bulharský tribulus, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, koupit, levné, nízká cena, organické, čistě přírodní, vysoce kvalitní, GMP certifikovaný, certifikovaný Kosher, ISO certifikovaný, 100 % přírodní, továrna dodávky, horké prodej
Související produkty

Dotaz

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresa: Room 2707, Tongda International Building, Tangyan silnice 41#, High-Tech zóna, Xi'an, 710065, Shaanxi, Čína.
Komunikace